KONST / Litografier / Färglitografi 13429483
nr 1342 9483
Stanislaw Zoladz
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 209/275, år 1993. Motivet: 52x39cm
Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 19:43:02
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
Stanislaw Zoladz
Läs mer om Stanislaw Zoladz